O Noktası Büyütme Fethiye, Muğla, Marmaris

O noktası büyütme Fethiye, halk arasında orgazm aşısı olarak bilinen ve genital bölgedeki haz noktalarının daha kolay uyarılabilmesi için yapılan uygulamadır. Bu uygulama genital PRP gibi isimlerle de bilinmektedir. Yazımızın devamında ‘’O noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’O noktası büyütme ne kadar sürer?’’, ‘’O noktası büyütme sonrası iyileşme süreci nasıldır?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Fethiye o noktası büyütme uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

O Noktası Büyütme Nedir?

O noktası büyütme işlemi, genital bölgedeki haz noktalarının gençleşmesi ve bireyin cinsel yaşamının daha keyifli hale gelmesi için yapılır. Bu uygulama, aslında bir genital PRP işlemidir, ameliyatsız genital estetik uygulamaları kapsamında yapılmaktadır. Yani bireyin kendi iyileştirici hücreleri kullanılarak yapılmaktadır. Yani herhangi bir kimyasal ilaç içermeden yapılmaktadır.

O Noktası Büyütme Neden Yapılır?

O noktası büyütme işleminin temel amacı, genital bölge dokularının iyileşme sürecini hızlandırmak ve bölgede hızlı bir gençleşme süreci başlatmaktır. O noktası büyütme işlemi sayesinde genital bölge dokularının, cinsel uyaranlardan daha kolay etkilenmesi sağlanabilir. Bu da cinsel hazzı arttırıp bireyin daha kolay orgazm olmasına yardımcı olabilir.

O Noktası Büyütme Kimlere Yapılır?

O noktası büyütme işlemi, cinsel birlikteliklerden daha fazla haz almak isteyen kadınlara yapılmaktadır. Bu uygulama daha önce de bahsettiğimiz gibi orgazm aşısı olarak da bilinmektedir. Bu yüzden orgazm olamamak, cinsel isteksizlik ve vajinal kuruluk gibi sorunlar için faydalı olduğu bilinmektedir.

O Noktası Büyütme Nereye Yapılır?

O noktası büyütme işlemi, vulva ve çevresinde yer alan, cinsel hazzın oluşmasından sorumlu olan özel noktalara yapılmaktadır. Bu noktalar genel olarak kılcal damarlar ve sinir hücreleri bakımından zengindirler. Ancak zaman içerisinde yıpranabilir ve görevlerini ideal bir şekilde yerine getirmekte zorlanabilirler. O noktası büyütme işlemi bu noktalara yapılır ve yenilenmelerine yardımcı olur.

O Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

O noktası büyütmenin yararları arasında şunlar yer alır:

  • Genital bölgedeki cinsel yaşam için önemli olan dokular yenilenir.
  • Genital bölgedeki haz noktaları çok daha kolay uyarılabilir bir yapı kazanırlar.
  • Bireyin orgazma ulaşması çok daha kolay ve hızlı gerçekleşebilir.
  • Genital bölge dokularındaki yıpranma ve doku hasarı hızlı bir şekilde giderilebilir.
  • O noktası büyütme işlemi sayesinde genital bölgede hem işlevsel hem de estetik anlamda bir iyileşme görülebilir.

O noktası büyütmenin faydaları bu şekilde sıralanabilir. Bu faydalara ek olarak uygulama, basit işlemler ile yapıldığı için ve ciddi bir iyileşme süreci içermediği için son derece avantajlıdır.

O Noktası Büyütme Ağrılı Mı?

O noktası büyütme işlemi sırasında yalnızca enjeksiyon ve kan alma işlemleri yapılır. Dolayısıyla da ciddi bir ağrı hissi deneyimlenmez. İğne korkusu olan veya ağrı konusunda hassasiyetleri bulunan bireyler için bahsi geçen işlemler öncesinde, uygulama noktalarına lokal anestezi etkili krem sürülmektedir. Bu da hastanın çok daha konforlu bir uygulama deneyimlemesine yardımcı olmaktadır.

O Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

O noktası büyütme işlemi ilki 15 ila 20 dakika kadar süren, ikincisi ise 5 dakikada tamamlanan iki aşamadan meydana gelir. Yani uygulamanın süresi yaklaşık 25 ila 30 dakika civarındadır. Elbette bu süre, uygulama bölgesinin genişliği ve uygulama noktalarının sayısı gibi etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

O noktası büyütme işlemi, daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi esasen bir PRP uygulamasıdır. Dolayısıyla da tüm PRP uygulamaları gibi bir hazırlık sürecine sahiptir. Bu hazırlık süreci kapsamında hastanın kolundan az miktarda kan alınmaktadır. Daha sonra ise alınan kan, pıhtılaşmayı önleyen ajanlar barındıran özel bir tüpün içerisine aktarılmaktadır. Bu tüpe santrifüj işlemi uygulanmaktadır. Santrifüj işlemi sayesinde kan çeşitli maddelere ayrışmaktadır. Bu maddeler arasında, PRP tedavisinde kullanılan platelet hücresi yani trombosit hücreleri de bulunur. Bahsi geçen hücreler enjektör ile tüpten alınır. Böylece O noktası büyütme işleminin hazırlık aşaması tamamlanmış olur.

Uygulamanın ikinci aşamasında enjeksiyon yapılacak olan bölgelere topikal anestezi kremi sürülür. Daha sonra ise hazırlık aşamasında elde edilen PRP sıvısı ilgili genital bölge noktalarına enjekte edilir. Böylece işlem başarı ile tamamlanmış olur.

O noktası büyütme işlemi sonrasında ilgili genital bölge noktalarında hafif kızarıklıklar görülmesi son derece normaldir. Bunlar geçicidir. Uygulamayı takip eden bir gün boyunca bölgeye su temas ettirilmesi önerilmemektedir.

Fethiye O Noktası Büyütme Fiyatları 2024

Fethiye o noktası büyütme fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Doktora Sorun!
Call Now Button