G Noktası Büyütme Fethiye, Muğla, Marmaris

G noktası büyütme Fethiye, G noktasının belirginleşmesi ve cinsel birleşme sırasında uyarılabilmesi için yapılan genital estetik uygulamasıdır. G noktası, vajinanın içerisinde, üst duvarda yer alır. Bu nokta, cinsel birliktelikler sırasında uyarıldığında birey orgazma ulaşabilir. Yazımızın devamında ‘’G noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’G noktası büyütme ne kadar sürer?’’, ‘’G noktası büyütme sonrası iyileşme süreci nasıldır?’’ ve ‘’G noktası büyütme nedir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Fethiye G noktası büyütme işlemi hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

G Noktası Büyütme Nedir?

G noktası büyütme, hyalüronik asit isimli sıvı sayesinde G noktasının belirgin bir yapı kazanması için yapılan uygulamadır. Bu uygulama vajina içerisinde bulunan G noktasına yapılır. Etkileri genellikle 6 ay ila 12 ay boyunca kalır. Sonrasında ise hastanın isteğine göre yeniden yapılabilir.

G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

G noktası büyütme, vajina içerisinde bulunan G noktası isimli haz noktasının uyarılmasını kolaylaştırmak amacıyla yapılmaktadır. G noktasının büyütülmesi ve belirginleştirilmesi ile birlikte birey, elle uyarılmaya gerek kalmadan cinsel ilişki sırasında orgazm olabilmektedir. Bu da bireyin cinsel yaşamının çok daha keyifli ve renkli bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır.

G Noktası Büyütme Avantajları Nelerdir?

G Noktası büyütmenin faydaları ve avantajları arasında şunlar yer alır:

  • Cinsel birlikteliklerden daha fazla haz alınmasına yardımcı olabilir.
  • Cinsel ilişki sırasında klitorisin elle uyarılmasına gerek kalmadan, yalnızca cinsel birleşme sayesinde bireyin orgazma yani cinsel doyuma ulaşmasına yardımcı olabilir.
  • Cinsel birliktelik sırasında vajinanın daha kolay ıslanmasına ve ilişki boyunca ıslaklığını korumasına yardımcı olabilir.
  • Cinsel isteksizlik ve vajinal kuruluk gibi sorunların giderilmesinde etkili olabilir.
  • Yalnızca basit enjeksiyon işlemleri ile yapılır.
  • Komplikasyonları son derece sınırlıdır.
  • İşlem sonrası eve dönülebilir.
  • İş hayatına veya sosyal yaşama ara vermeye gerek kalmaz.

G noktası büyütmenin yararları ve avantajları bu şekilde sıralanabilir.

G Noktası Büyütme Ağrılı Mı?

G noktası büyütme işlemi ağrılı bir uygulama değildir. Çünkü bu işlem sırasında yalnızca enjeksiyon işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu da çoğu birey için tamamen ağrısız bir süreç oluşturmaktadır. Ancak bazı hastaların ağrı hassasiyeti olabilir veya iğne içeren işlemlerden korkabilirler. Bu çok normaldir. Bu hastalar için ilgili bölgeye lokal anestezi kremi sürülebilir ve uygulamanın çok daha konforlu geçmesi sağlanabilir.

G Noktası Büyütme Riskli Mi?

G noktası büyütme uygulaması tehlikeli bir işlem içermez. Cerrahi ve dolayısıyla da genel anestezi gibi uygulamalar içermediği için komplikasyonları son derece az ve sınırlıdır. Bununla birlikte G noktası büyütme işlemine bağlı olarak vajina içerisinde, G noktası civarında hafif bir ağrı hissi deneyimlenebilir. Bu his uygulamayı takip eden birkaç saat içerisinde azalarak kaybolacaktır.

G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

G noktası büyütme işlemi, tüm dolgu uygulamaları gibi son derece kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Bu işlemin 15 dakikadan kısa sürmesi beklenir. Nadiren de olsa işlem bir miktar uzayabilir. Doktorunuz uygulama öncesinde sizi g noktası büyütme işleminin süresi hakkında detaylı olarak bilgilendirecektir.

G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

G noktası büyütme işlemi, bir genital dolgu uygulamasıdır. Modern dolgu uygulamalarının tamamı gibi hyalüronik asit isimli madde ile yapılmaktadır. Bu uygulamanın ilk aşamasında genital bölge temizlenmektedir. Daha sonra ise bölgeye lokal anestezi etkili krem sürülmektedir. Böylece genital bölge uygulamaya hazır hale getirilmektedir. Uygulamanın ikinci aşamasında ise doktor, vajina içerisinde yer alan G noktasına hyalüronik asit enjekte etmektedir. Böylece G noktası çok daha belirgin bir yapı kazanmaktadır.

G Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

G noktası büyütme sonrası iyileşme süreci oldukça hızlıdır ve ameliyatlı genital estetik uygulamalarınınkine kıyasla daha konforludur. Bu uygulama sonrasında vajina içerisinde hafif bir ağrı hissi deneyimlenebilir. Bu his geçicidir. G noktası büyütme sonrasında bireylere yaklaşık 1 ila 2 gün boyunca cinsel ilişkiye girmemeleri tavsiye edilir. Bir diğer önemli tavsiye ise uygulama sonrasında bir hafta kadar denize veya havuza girilmemesidir. Bu gibi noktalara dikkat edildiği sürece birey günlük yaşamına devam edebilir. Uygulamanın gerçekleştiği günden itibaren sosyal yaşama ve iş hayatına devam edilebilmektedir.

Fethiye G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

Fethiye g noktası büyütme fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Doktora Sorun!
Call Now Button