Hakkımda

Op. Dr. Serdar Kaya

1979’da Samsun’da doğdu. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’ni 1996’da bitirdi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 2002’de bitirdi. 2002-2004’de Kalp Damar Cerrahisi Asistanlığı sonrası 2004-2009’da Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasını Ankara Başkent Üniversitesinde Tüp Bebek hastalarında yaptığı ‘’Yardımlı Üreme Teknikleri uygulamalarında Serviko-Vajinal Lavaj ve Serumdan İmplantasyon Belirteci olarak Glikodelin ve Makrofaj-Koloni Stimülan Faktör bakılmasının Klinik ve Prognostik önemi’’ tezi ile tamamladı.

2009-2010’da Eskişehir Asker Hastanesi ve 2010’da Eskişehir Acıbadem Hastanesi’nde çalıştı. 2010-2011’da Erciş Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladı. 2012-2018 seneleri arası Özel Marmaris Hastanesi’nde ve 2017-2018 yılları arası Marmaris Özel AHU Hastanesinde çalıştı. 2016’da Viyena’da ‘’European Collage of Aestetic Medicine’’ tarafından Vajinal Estetik Genital Cerrahi eğitimini aldı.

TJOD, TSRM (Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği), Üreme Tıbbı Derneği, European Collage of Aestetic Medicine (ECAMS) üyesidir. Mayıs 2018’de Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevine başladı. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Kendisinin çeşitli yurtiçi ve yurtdışı kongre, kurs, poster, sertifikaları, bilimsel yayınları ve kitap bölümü çevirisi olup; güncel tıbbı yakından takip etmektedir.

İlgi Alanları

  • Tüp bebek, Aşılama, Embriyo ve Yumurta dondurma, Tekrarlayan gebelik kayıpları
  • Vajinal Estetik Genital Cerrahi, Labioplasti, Perinoplasti, Vajinoplasti, Labial Lipofilling, Hymenoplasti, PRP, Orgasm azlığı, Vaginismus
  • HPV, CİN, VİN, Kolposkopi, LEEP, Konizasyon, Skinning Vulvektomi
  • Laparoskopi (Kapalı rahim, yumurtalık kisti, myom dış gebelik ameliyatları), Histeroskopi
  • Rahim-İdrar kesesi sarkması -İdrar kaçırması tedavileri, TOT sling
  • Epidural Ağrısız Vajinal Doğum, Riskli gebelik, Anomali taraması, NİPT (Non-İnvazif Prenatal test), 4 Boyutlu Ayrıntılı Ultrason, Amniyosentez, Rahim ağzına dikiş-Serklaj, Kordon kanı-Kök hücre

 

Şimdi Ara!
Yol Tarifi